niedziela, 11 sierpnia 2013

Mieszanka wybuchowa= Info + Ikony + WRIGHT'Y POWRACAJĄ!

(c) tonnie
Hej kochani! :* Piszę do Was dzisiaj, ponieważ muszę Wam oznajmić, że już jutro wyjeżdżam w góry (dokładnie do Białki Tatrzańskiej) i przez tydzień, może więcej mnie nie będzie. Jest to z pewnością ostatnia notka przed moim wyjazdem. Mam nadzieję, że nadal będziecie pamiętać o moim blogu i po powrocie będę mogła cieszyć się bloggowaniem, jak do tej pory. W ośrodku (czy jak to zwał) prawdopodobnie jest Wi-Fi, także będę komentować Wasze blogi na tyle, na ile będę miała czas (a jak coś to nadrobię zaległości po powrocie). :)
   Mam dla Was jeszcze jedną informację. Mianowicie przywróciłam Wright'ów do życia xD Głupi ma zawsze szczęście :P Jak to się stało? Otóż zacznę od początku, czyli od aktualizacji, która popsuła mi grę. Jak już wiecie reinstalowałam. Wcześniej przeniosłam stary folder "Electronic Arts" na pulpit. Potem do nowego folderu przeniosłam screenshot'y i byłam happy. Ponieważ wtedy mój lapek się nagle wyłączył zostawiłam to taj, jak było. Następnego dnia już nie pamiętałam co zrobiłam, a co nie i usunęłam stary folder Electronic Arts i opróżniłam kosz. (Tak wiem, jestem najgłupszym człowiekiem na świecie, ale miałam takie nerwy na lapka i simy, że miałam gdzieś to wszystko!) Bodajże wczoraj na asku miałam pytanko o Wright'ów i szkoda mi się ich zrobiło. Zaczęłam się zastanawiać co ja porobiłam z tymi folderami. Oświeciło mnie nagle - okazało się że miałam ten folder zapisany na pendrive'ie (czy jak to się tam pisze). Tak więc przeniosłam Save'y na lapka i Wright'y powróciły :) <333  Brzmi to trochę idiotycznie, ale ja taka jestem, więc cóż... Mam nadzieję, że nie myślicie sobie, ze was okłamałam albo coś. Przepraszam za to całe zamieszanie!
   Ale się rozpisałam! Żeby nie było nudno daję wam kilka marnych ikonek mojego autorstwa. Te mają (wydaje mi się) odpowiedni dla ikon rozmiar. ;) Człowiek uczy się na błędach. Może nie są piękne, ale są. Robione na szybko, acz z serduchem. <333


(Benny-syn Tiffy Wright <333)Tyle. Masz pytanie? Wbij do mnie na aska! :) A po powrocie, możecie liczyć na Wright'y. na tą chwilę mam za mało fotek. ^-^
+ pytanie - Mam problem z Pose Player'em. Nie potrafię poprawnie wrzucić go do gry (tak samo, jak innych plików .package. Czy przyczyną może być to, iż nie mam najnowszej aktualizacji?  :)
Sul, sul! <333


6 komentarzy:

 1. Wspaniale!! To teraz ty sobie wypoczywaj, a ja będę z utęsknieniem czekać na Wright'ów. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie że odzyskałaś rodzinkę :) Życzę udanych wakacji :) Oczywiście że po powrocie będę komentował! A co do pose playera, to prześledziłaś mój post z poseplayerem? Może coś robisz nie tak?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak fajnie, ze ich odzyskalas, byli piekni szczegolnie dziewczynki <3 No to czekam az sie tu znow pojawia <3 A ikony bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekamy na powrót i na losy rodzinki<3 obserwuję<3

  OdpowiedzUsuń