środa, 31 grudnia 2014

#035 Witamy Nowy Rok!

(c) obrazek perfidnie skradziony z internetu
Kochani! Jak się dzisiaj bawicie? ;) Ja tradycyjnie siedzę przed ekranem laptopa.


      Chciałam przeprosić za moją nieaktywność w mijającym roku. Niestety simsy schodziły na drugi plan i przestawały mnie bawić, tak jak kiedyś. Nie będę wam się już tłumaczyła. Szkoda czasu, a przecież to już ostatnie chwile 2014 roku! ;)     Chciałabym życzyć Wam, aby nadchodzący rok 2015 przyniósł dużo radości, przyjaciół, zabawy, szczęścia i spełniał wasze marzenia! Aby tak, jak poprzedni ugościł nowych blogerów. Oraz żeby ci, którzy w wakacje zapowiadali powrót - wrócili na dobre! Kochani, brakuje tu Was!
Oprócz tego dużo, dużo zdrówka, miłości i simsów! <3

bardziej pasowały na Święta, ale trudno!
(c) tak, przyznaję się, to też z neta

     I na koniec zapraszam Was na nowopowstałego bloga "Journey of Trust". Tym właśnie Conaie zajmuje się po godzinach - marzeniem o Piratach z Karaibów i pisaniu swojego opowiadania (jeśli zasługuje na takie określenie)


Nie wiem, kiedy znów tu coś naskrobię, bo nie mam materiałów na notki. :c Ale możecie śledzić moje literackie poczynania.

Pozdrawiam cieplutko! Nie zapomniałam o was! <3

7 komentarzy:

 1. Też siedziałam przed ekranem laptopa, piątka. :]
  Kurde, mnie simsy też jak na razie mniej bawią. Obecnie służą mi chyba tylko do robienia zdjęć w grze... Rzadko gram tak naprawdę.
  Piękne te polsko-angielskie życzenia! XDD Dzięki, również wesołego nowego roku! <33

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja akurat dostałam trójeczkę więc wena na simy powróciła! :D I chęć do grafiki C:oj tam święta nadal trwają w końcu wolne jest haha :D ooo opowiadanko, przy wolnej chwili na pewno przeczytam c: teraz tylko ogarnąć się po świętach i przygotować do katuszy w szkole... szczęśliwego nowego roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja Tobie równiż życzę szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. ten wierszyk mnie zmiażdżył XDD ja Tobie również życzę szczęśliwego roku 2015, aby był lepszy od poprzedniego :) i żeby Ci wróciła chęć grania w simsy :D
  buzi!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hihihihihi wierszyk taki polsko-english :D Wesołego Nowego Roku!<3

  OdpowiedzUsuń
 6. Trochę za późno, aby sobie życzyć, ale mam nadzieję, że Tobie te życzenia również się spełnią:)

  OdpowiedzUsuń